EKHE401ELL101MLN3S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKHE401ELL101MLN3S
JLCPCB Part #
C5113508
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 33.5mm 400V 7.5mm 720mA@120Hz ±20% 插件,D16xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS