EGXL250ELL471MJ20S
MFR.Part #
EGXL250ELL471MJ20S
JLCPCB Part #
C5113503
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 21.5mm 25V 470uF 5000hrs@125℃ 5mm 650mA@120Hz ±20% 插件,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS