EGXF161ELL820MJ30S
MFR.Part #
EGXF161ELL820MJ30S
JLCPCB Part #
C5113478
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 160V 3000hrs@125℃ 31.5mm 493.5mA@120Hz 5mm 82uF ±20% 插件,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS