EGXF161ELL201MK40S
MFR.Part #
EGXF161ELL201MK40S
JLCPCB Part #
C5113474
Package
Plugin,D12.5xL41.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 160V 200uF 3000hrs@125℃ 41.5mm 5mm 752.5mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL41.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS