EGXF101ELL681MM35S
MFR.Part #
EGXF101ELL681MM35S
JLCPCB Part #
C5113473
Package
Plugin,D18xL36.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.926A@120Hz 100V 18mm 19mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 36.5mm 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL36.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS