EGXE500ELL330MH12D
MFR.Part #
EGXE500ELL330MH12D
JLCPCB Part #
C5113469
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-40℃~+125℃ 112mA@120Hz 14mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 33uF 50V 8mm ±20% Plugin,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS