EGPA500ELL821MK30S
MFR.Part #
EGPA500ELL821MK30S
JLCPCB Part #
C5113440
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.29A@120Hz 12.5mm 31.5mm 41mΩ@100kHz 5000hrs@125℃ 50V 5mm 820uF ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS