EGPA500ELL102MU30S
MFR.Part #
EGPA500ELL102MU30S
JLCPCB Part #
C5113439
Package
Plugin,D14.5xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.482A@120Hz 1000uF 14.5mm 31.5mm 36mΩ@100kHz 5000hrs@125℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS