EGPA250ELL222MK30S
MFR.Part #
EGPA250ELL222MK30S
JLCPCB Part #
C5113432
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.92A@120Hz 12.5mm 2200uF 25V 29mΩ@100kHz 31.5mm 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS