SK2R2M050ST
Extended
- Manufacturer
- Cornell Dubilier Electronics
- MFR.Part #
- SK2R2M050ST
- JLCPCB Part #
- C5112923
- Package
- Plugin,D5xL13mm
- Description
- -40℃~+85℃ 13mm 2.2uF 2000hrs@85℃ 2mm 50V 5mm 60.32Ω ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS