SK221M010ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK221M010ST
JLCPCB Part #
C5112915
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 1.15Ω 10V 13mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS