SK220M350ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK220M350ST
JLCPCB Part #
C5112914
Package
Plugin,D13xL23mm
Description
-25℃~+85℃ 110mA@120Hz 12.06Ω@120Hz 13mm 2000hrs@85℃ 22uF 23mm 350V 5mm ±20% 插件,D13xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS