SK101M200ST
MFR.Part #
SK101M200ST
JLCPCB Part #
C5112902
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-25℃~+85℃ 1.99Ω 100uF 16mm 2000hrs@85℃ 200V 26mm 7.5mm ±20% Plugin,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS