SK010M450ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK010M450ST
JLCPCB Part #
C5112889
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-25℃~+85℃ 13.5mm 19mA@120Hz 1uF 2000hrs@85℃ 265.39Ω@120Hz 3.5mm 450V 8mm ±20% 插件,D8xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS