301R562U063JT2
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
301R562U063JT2
JLCPCB Part #
C5112881
Package
Plugin,D25.4xL92.1mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 10.16mm 19mΩ@120Hz 25.4mm 4000hrs@85℃ 5600uF 63V 92.08mm 插件,D25.4xL92.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS