EKY-500ETD102ML25S
MFR.Part #
EKY-500ETD102ML25S
JLCPCB Part #
C5110293
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 2.555A@100kHz 25mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS