EKY-101ELL331MM20S
MFR.Part #
EKY-101ELL331MM20S
JLCPCB Part #
C5110286
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 18mm 20mm 330uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS