EKMR401VSN181MP30S
MFR.Part #
EKMR401VSN181MP30S
JLCPCB Part #
C5110283
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS