25121WF1303T4E
MFR.Part #
25121WF1303T4E
JLCPCB Part #
C55487
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS