SMD2920P250TF/24
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD2920P250TF/24
JLCPCB Part #
C53286349
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 16s 2.5A 20mΩ 24V 40A 5A 85mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS