2010W2F100JT4S
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
2010W2F100JT4S
JLCPCB Part #
C55022
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS