MDD68N10D
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
MDD68N10D
JLCPCB Part #
C53069242
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.645nF 100V 2.8V 22pF 28nC 7.6mΩ@10V 743pF 95W N-Channel ±20V TO-252 MOSFETs ROHS