MBRD20100
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
MBRD20100
JLCPCB Part #
C53069224
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 50uA@100V 850mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS