SAK-XC2786X-96F66L AC
MFR.Part #
SAK-XC2786X-96F66L AC
JLCPCB Part #
C538947
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-40℃~+125℃ 116 16/32 Bit 3V~5.5V 51KB 66MHz 768KB Built-in FLASH Others LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS