IPD60R600P7S E8228
MFR.Part #
IPD60R600P7S E8228
JLCPCB Part #
C536834
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 14pF 16A 3.5V 30W 363pF 600mΩ@10V 650V 9nC@10V TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS