IPA60R280P7SXKSA1
MFR.Part #
IPA60R280P7SXKSA1
JLCPCB Part #
C536373
Package
TO-220FP-3
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 18nC@10V 24W 280mΩ@10V 3.5V 650V 761pF 8A TO-220FP-3 MOSFETs ROHS