5.0SMDJ85CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
5.0SMDJ85CA
JLCPCB Part #
C52754282
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 104V 137V 36.5A 5kW@10/1000us 5uA 85V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS