5.0SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
5.0SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C52741844
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 126V 39.7A 5kW@10/1000us 5uA 78V 95.8V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS