5.0SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
5.0SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C52741842
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 103.3A 30V 36.8V 48.4V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS