IAUT300N10S5N015
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IAUT300N10S5N015
JLCPCB Part #
C535729
Package
HSOF-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5mΩ@10V 100V 126pF 16.011nF 216nC@10V 3.8V 300A 375W HSOF-8 MOSFETs ROHS