IAUS300N08S5N014
MFR.Part #
IAUS300N08S5N014
JLCPCB Part #
C535721
Package
HSOG-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4mΩ@10V 106pF 13.178nF 187nC@10V 2.2V 300A 300W 80V HSOG-8 MOSFETs ROHS