IAUS200N08S5N023
MFR.Part #
IAUS200N08S5N023
JLCPCB Part #
C535717
Package
HSOG-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110nC@10V 2.3mΩ@10V 200A 200W 3V 68pF 7.67nF 80V HSOG-8 MOSFETs ROHS