IAUS165N08S5N029
MFR.Part #
IAUS165N08S5N029
JLCPCB Part #
C535715
Package
HSOG-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 165A 167W 2.9mΩ@10V 3V 54pF 6.37nF 70nC@10V 80V HSOG-8 MOSFETs ROHS