IAUC80N04S6L032
MFR.Part #
IAUC80N04S6L032
JLCPCB Part #
C535712
Package
TDSON-8(6.2x5.2)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2V 1.515nF 25nC@10V 3.2mΩ@10V 35pF 40V 50W 80A TDSON-8(6.2x5.2) MOSFETs ROHS