W-1257N08P-B000
MFR.Part #
W-1257N08P-B000
JLCPCB Part #
C52722417
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 13.2mm 1A 1x8P 4.35mm 50V 7.3mm 8 8P LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS