W-1257N05P-B000
MFR.Part #
W-1257N05P-B000
JLCPCB Part #
C52722414
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 4.35mm 5 50V 5P 7.3mm 9.45mm LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS