W-1257M07P-B000
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1257M07P-B000
JLCPCB Part #
C52722401
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11.95mm 1A 1x7P 4.35mm 50V 7 7.3mm 7P LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS