TCKIC106BT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKIC106BT
JLCPCB Part #
C4979883
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2.8Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS