BGT 24LTR11N16 E6327
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BGT 24LTR11N16 E6327
JLCPCB Part #
C534254
Package
QFN-16-EP(2.4x2.4)
Description
-40℃~+85℃ 24GHz 24GHz~24.25GHz 3.2V~3.4V 55mA 6dBm Radar transceiver QFN-16-EP(2.4x2.4) RF Transceiver ICs ROHS