2010W2F1601T4S
MFR.Part #
2010W2F1601T4S
JLCPCB Part #
C54195
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS