KH-A1251WF-13A
MFR.Part #
KH-A1251WF-13A
JLCPCB Part #
C4943307
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 1A 1x13P 3.6mm 5.2mm Beige LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS