UJ471M450P470A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
UJ471M450P470A
JLCPCB Part #
C531134
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 35mm 450V 470uF 47mm ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS