SMCM4520-152T
MFR.Part #
SMCM4520-152T
JLCPCB Part #
C528670
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kΩ@100MHz 10MΩ 1A 2 50V 87mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS