SMCM4520-102T
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMCM4520-102T
JLCPCB Part #
C528668
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.3A 10MΩ 1kΩ@100MHz 2 50V 68mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS