MF0W8JJ0122A50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF0W8JJ0122A50
JLCPCB Part #
C51905025
Package
Plugin,D1.9xL3.3mm
Description
1.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS