MF0W2JJ0365A10
MFR.Part #
MF0W2JJ0365A10
JLCPCB Part #
C51904990
Description
3.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS