MF0W4JJ056JA50
MFR.Part #
MF0W4JJ056JA50
JLCPCB Part #
C51904876
Description
250mW 5.6Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS