FXL1360-101-M
MFR.Part #
FXL1360-101-M
JLCPCB Part #
C526033
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
100uH 2.5A 200mΩ 3.5A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS