FXL1360-8R2-M
MFR.Part #
FXL1360-8R2-M
JLCPCB Part #
C526023
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
11A 13.5A 16mΩ 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS