FXL1350-100-M
MFR.Part #
FXL1350-100-M
JLCPCB Part #
C526017
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10uH 12A 22mΩ 9A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS